55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Ванни мийні

Організація роботи кухні ресторану, кафе або бару, рівно, як і харчоблоку будь-якого підприємства, повинна бути продумана до дрібниць. Для цього надається сучасне допоміжне харчове обладнання, зокрема професійні мийні ванни з нержавійки. Адже злагоджену роботу кухні складно уявити без своєчасної подачі чистого посуду, яка здійснюється на мийці. Мийна ванна, купити яку від виробника в асортименті ви можете на нашому сайті, мають відміну від побутового оснащення – це значні розміри, висока надійність і наявність декількох секцій.

Мийна ванна для ресторану: особливість конструкції, класифікація, призначення

Компанія PromTime виробляє професійні мийки з нержавіючої сталі для підприємств сфери HoReCa, виробничих підприємств харчової промисловості, супермаркетів, м'ясних цехів, т. п. Ми суворо дотримуємося якість, терміни і відповідність всіх домовленостей з клієнтів, щоб в кінцевому підсумку не просто заробити, а надати клієнтові якісне професійне обладнання, яке сприятиме прибутковості його справи.

Мийна ванна для ресторану, бару або виробничого цеху виготовляється двома способами: зварним (при цьому спеціальна зварювання залишає непомітні шви, що не піддаються корозії, не протікають) і суцільнолитим (без швів). Також конструкційно мийки можуть мати наступні особливості:

1. Складатися з однієї, двох і трьох секцій. Найбільшою популярністю користується мийна ванна двосекційна, в якій зручно проводити кілька операцій (наприклад, замочувати, мити, ополіскувати посуд). Трисекційні використовуються на промислових кухнях, дозволяють проводити різні операції з посудом, овочами, фруктами при правильній маркуванні. Односекційні застосовуються в невеликих закладах громадського харчування, в магазинах, фармацевтичних цехах, мед установах, тощо

2. Ширина мийок, як правило, стандартна, а довжина варіюється, в залежності від потреб замовника, особливостей виробництва або кухні. Односекційна мийна ванна або двосекційна, виготовлена за індивідуальним розмірам, дасть можливість раціоналізувати робочий простір.

3. Мийні ванни мають дуже стійку конструкцію, що встановлюється на металевих ніжках, каркасах, посилених перекладинами. Все це робиться з урахуванням великої ваги ванни, яка може бути наповнена водою, при цьому повинна стійко стояти.

Мийна ванна промислова – купити від виробника

Компанія PromTime виробляє харчове обладнання з нержавіючої сталі більше 10 років, завоювавши за цей час визнання у конкурентів і довіру у покупців. Ми виготовляємо мийні ванни різних габаритів з високоякісної нержавіючої сталі марки Aisi-304 201. Це забезпечує нашої продукції надзвичайну стійкість до корозії та впливу агресивних засобів, надійність в жорстких умовах експлуатації, універсальність застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner