55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Харчове обладнання

Окрім техніки, теплового й охолоджувального обладнання на кожній професійній кухні повинні бути відповідні виробничі меблі. На відміну від побутової кухні, до даного виду промислового обладнання висуваються особливі вимоги – підвищена зносостійкість, просте гігієнічне очищення, відповідність санітарним нормам. Виходячи з цих вимог, стає зрозумілим, що технологічне обладнання харчових виробництв, кафе, ресторанів, піцерій повинно бути зроблено з нержавійки.

Обладнання для харчової промисловості, кафе, барів, ресторанів

Компанія PromTime виготовляє кухонне обладнання для харчової промисловості для підприємств ринку HoReCa, що включає ресторанне обладнання, оснащення кафе, піцерій, фаст-фудів. У нас ви можете придбати обладнання для харчової промисловості за ціною, що на 10-25% нижче, ніж у конкурентів. Це досягається прямою закупівлею оснащення від виробника в обхід багаторівневої дистрибуції.

Пропонуємо професійне кухонне обладнання з нержавіючої сталі для підприємств ринку HoReCa наступних видів:

  1. Столи – незамінний атрибут на кухні, які в залежності від виконуваних функцій поділяються на стіл для приготування їжі (для нарізки, кондитерські, для обробки риби тощо) і збору відходів (автономні, приставні). В залежності від розташування можуть бути острівними й пристінними.
  2. Шафи, стелажі, полиці, надбудови – служать для зберігання кухонного інструментарію, посуду, продуктів, що не вимагають охолодження. Таким оснащенням комплектується приміщення, в залежності від потреб кухні, її працівників.
  3. Візки – таке обладнання харчової промисловості використовується для сервірування або збирання столів. Воно суттєво економить час персоналу.
  4. Додаткове обладнання, комплектуючі – станції для барменів, стаціонарні бункери для льоду, різні підставки, деко для шаурми і нестандартні, індивідуальні вироби під замовлення за ескізами клієнта.

Харчове обладнання від виробника з бездоганною репутацією

Компанія PromTime виготовляє нейтральне харчове обладнання для кафе і барів, ресторанів, фаст-фудів за типовими розмірами і на замовлення. Наша продукція, в першу чергу, відрізняється своєю практичністю, а також наступними перевагами:

  • універсальний, якісний матеріал – все професійне обладнання для ресторанів, барів, харчової промисловості виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі, що легко очищається, тривалий час зберігає свій первісний вигляд, не вступає в реакцію з продуктами, миючими речовинами;
  • міцність виробів – наші конструкції з нержавіючої сталі не лише мають естетичний зовнішній вигляд, але й високу міцність, оскільки створені для того, щоб переносити великі навантаження;
  • відповідність санітарним нормам готової продукції – якісна нержавійка без щілин, тріщин, дірок перешкоджає появі та поширенню цвілі, бактерій, що відповідає гігієнічним стандартам.

Функціональність обладнання для харчової промисловості від PromTime допоможе вам грамотно й ергономічно організувати робоче місце на кухні, підвищить працездатність персоналу, а, значить, і ваш прибуток.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner