55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Теплове обладнання

Якісне професійне обладнання для харчової промисловості - це те, без чого не може обійтися жоден ресторан, кафе або кулінарний цех. І особливу роль серед безлічі кухонних апаратів відіграє теплове обладнання, що використовується в безлічі технологічних процесів під час приготування їжі. Від функціональності, надійності й безпеки цієї техніки залежить ефективність роботи всієї кухні та якість, гастрономічна цінність приготовлених страв.

Професійне теплове обладнання від PromTime – особливості, конструкція

Багато хто вважає, що вітчизняне теплове обладнання для ресторанів, кафе, фаст-фудів негідне уваги професіоналів. Компанія PromTime спростовує цю хибну думку, пропонуючи українським бізнесменам, власникам закладів громадського харчування конкурентоспроможну техніку для теплової обробки продуктів. Наше теплове обладнання для кафе та ресторанів виготовляється в Україні високопрофесійними майстрами, тому вона має доступну ціну, при цьому відповідає найвищим європейським стандартам.

Компанія PromTime належить до підприємств повного циклу, оскільки ми власноруч проєктуємо, конструюємо наше обладнання, випускаємо його на своїх виробничих потужностях. У нас ви можете знайти необхідне теплове обладнання у ресторани, що потрібно на професійній кухні для якісної продуктивної роботи. В асортименті представлені наступні пристрої:

  • плити кухонні різних типів;
  • шафи розстійні;
  • електричні фритюрниці;
  • марміти вбудовані.

Всі апарати нашого виробництва – це сертифікована техніка, що відповідає не лише технологічним вимогам, а й санітарним нормам, пожежним стандартам та інших обов'язковим нормативним актам.

Наше теплове обладнання для кафе, ресторанів випускається з використанням високоякісних матеріалів і комплектуючих авторитетних вітчизняних і зарубіжних брендів. Вибір продукції PromTime не обмежений моделями, представленими в каталозі компанії, ми готові виготовити оснащення під замовлення, відповідно до потреб клієнта.

Теплове обладнання для кафе та ресторанів від професіоналів

Компанія PromTime працює на ринку харчового обладнання України з 2008 року. За цей час ми зарекомендували себе як відповідального партнера, який постачає високоякісне оснащення для харчової промисловості, закладів громадського харчування за прийнятною українською ціною.

Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати ідеальні характеристики теплової техніки для вашого ресторану, кафе або виробництва, до прикладу, секційно модульне теплове обладнання для їдальні, фритюрниці, сковорідки чи розстійні шафи. Спеціалісти запропонують оптимальні варіанти ціни, продуктивності і якості необхідної продукції.

Будь-яке обладнання нашого виробництва може бути встановлено, під’єднано фахівцями компанії у вашому закладі швидко і якісно. На всі види продукції PromTime надає офіційну гарантію, кваліфіковане сервісне обслуговування по всій території країни.

Компания PromTime проектирует, изготовляет и реализует профессиональное оборудование для предприятий рынка HoReCa (кухонное оборудование, ресторанное оборудование, оборудование для бара). Подбор оборудования осуществляется в строгом соответствии со всеми требованиями заказчика и отвечает всем нормам качества.

Принимаем и разрабатываем заказы по нестандартным вопросам из нержавеющей стали с укомплектованием холодильными установками и тепловыми системами самых различных вариантов.

Благодаря внимательному подходу к каждому заказу, сотрудничество с нами становится максимально продуктивным и полезным.

По Вашему заказу мы можем изготовить столы производственные как в стандартной комплектации, так и по индивидуальным требованиям -  по нестандартным размерам, по Вашим эскизам и техническим заданиям.
 

Мы представляем услуги:

- проектирование и согласование проектов объектов предприятий общественного питания

- доставка торгового оборудования на объект, осуществление монтажных и пуско-наладочных работ

- оперативная и качественная помощь в гарантийной и послегарантийной поддержке торгового, технологического и холодильного оборудования

После установки нашими специалистами вы получаете цельную линию без различных зазоров, выступов и щелей. Любой повар будет удовлетворен таким рабочим местом

 

Компания PromTime имеет 11 лет опыта в производстве пищевого оборудования. Мы предоставляем полный комплекс услуг по проектированию, расчете, производстве, и монтаже оборудования.

Предоставим профессиональную консультацию связаную с промышленным оборудованием.

У нас вы можете купить промышленное оборудование по цена на 10-25% ниже на чем у конкурентов.

Все изделия перед отправкой проходят ОТК.

Никогда не игнорируем свои обещания выполнить заказ в срок.

Цель нашей компании заключается не только в доходах, но и в конечных мыслях, которые слаживаются как раз после окончания сделки, поэтому качество и соответствие всех совместных договоренностей соблюдаем очень строго.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner