55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Лінії роздачі для пунктів харчування, їдальнях

Сьогодні однією з найголовніших причин, за якою відвідувачі обирають заклад, є час. Всі ми постійно поспішаємо, тому саме швидкість обслуговування найбільш приваблює клієнтів до закладів за типом фастфуд. Але підсвідомо наші люди з недовірою ставляться до такого харчування, сумніваючись у його корисності. Отже, запорукою успіху в даному бізнесі стане об'єднання двох чинників: швидкості обслуговування і подача здорової їжі. Лінії роздачі для їдалень, кафе самообслуговування від компанії PromTime дозволить вам максимально швидко, комфортно обслуговувати клієнтів, економлячи час персоналу, оптимізуючи роботу в цілому.

Лінія роздачі їжі: ціна, особливість конструкції

Професійна лінія роздачі їжі закладів самообслуговування привертає увагу рестораторів не тільки тим, що спрощує процес обслуговування відвідувачів, а й наявною варіативністю виконання й комбінуванням її модулів. Всі елементи легко монтуються в одну установку, але за необхідності можуть бути використані як окреме, самостійне обладнання. Модульність дозволяє зібрати лінії роздачі самообслуговування, що має індивідуальний підхід до потреб конкретного закладу.

На сьогодні технологічні модулі ліній роздач можна купити чотирьох типів:

 • холодильні – охолоджені прилавки, вітрини зі склом чи без нього підходять для демонстрації продуктів харчування та десертів, які подаються охолодженими;
 • теплові – шафи, сухі й парові теплові модулі (марміти) здатні постійно підтримувати задану температуру готових страв;
 • нейтральні – прилавки для напоїв, стійки й шафи для зберігання приладів, підносів, спецій, серветок;
 • допоміжні – найчастіше це роздавальні прилавки на колесах, касові вузли різної конфігурації.

Незалежно від того, що вам потрібно – охолоджувані ванни чи лінії роздач марміти, купити в компанії PromTime ви можете обладнання, яке відповідає головним критеріям:

 • ергономічність, продуманість деталей для зручності клієнтів;
 • гігієнічність і легка очистка всіх деталей;
 • демонстрація товару у вигідному світлі, оперативне обслуговування відвідувачів.

Вигідно й надійно купити лінію для роздачі їжі від PromTime

Компанія PromTime є виробником харчового обладнання з високоякісної нержавіючої сталі з 2008 року. Власне виробництво дозволяє нам встановлювати свої ціни на продукцію. Так, в каталозі ви маєте змогу обрати й купити лінію для роздачі їжі, ціна якої на 10-25% нижче, ніж у конкурентів. До того ж вона має такі очевидні переваги:

 • система контролю на виробництві та додаткова перевірка на якість товару перед відправкою;
 • надійність конструкції, використання сертифікованої нержавіючої сталі;
 • ніколи не ігноруємо свої обіцянки, виконуємо замовлення в терміни;
 • суворе дотримання всіх спільних домовленостей.

Купуючи в PromTime обладнання для кафе – лінія роздачі, ціна якого відповідає якості на всі 100%, ви отримуєте гарантовано якісний товар, перевірену функціональність, що в майбутньому принесе прибуток вашому закладу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner