55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Витяжні парасолі

Кожна кухня потребує системи витяжки, особливо, якщо вона промислова. Витяжний зонт купити необхідно ресторанам, кафе, столовим та барам, кухні яких наповнені тепловим обладнанням. Чисте повітря, комфортна температура необхідні не тільки робочого персоналу для забезпечення оптимальних умов праці, але і кухонного обладнання, меблів, закладу в цілому.

Витяжний зонт з жироуловителем – необхідне обладнання для кожної промислової кухні

Кухонні промислова витяжка – це високоефективна техніка, яка відводить брудний гаряче повітря в вентканали. Найчастіше витяжний зонт з жироуловителем встановлюється безпосередньо над варильною поверхнею, грилем, фритюру, що забезпечує йому високу результативність. Зовні схожий на парасольку ковпак з нержавіючої сталі, що має спеціальні отвори для відводу повітря. При необхідності додатково може комплектуватися підсвічуванням, спеціальними фільтрами, вентиляторами тощо, що прямо залежить від особливостей місця установки.

Згідно гігієнічним вимогам зонт витяжний повинен накривати варильну поверхню, гриль, тощо з невеликим запасом. Наприклад, якщо розмір електроплити 800х600 мм, то мінімальний розмір витяжки повинен бути 900х700 мм.

Класифікують витяжний зонт, ціна якого залежить від потужності та комплектації, по ряду параметрів:

  • залежно місця розміщення – пристінні або острівні;
  • по типу фільтрації – з жироуловителем або без нього;
  • за способом видалення повітря, компенсації його – витяжні і припливно-витяжні;
  • за матеріалом виробництва – з нержавіючої або оцинкованої сталі.

От наличия тех или иных параметров напрямую зависит стоимость оборудования, его функциональность. Поэтому прежде чем оформлять покупку, убедитесь в правильности выбора, а при необходимости проконсультируйтесь с профессионалами PromTime.

Купить вытяжной зонт от производителя

Компания PromTime является производителем оборудования для заведений общественного питания. Имея за плечами солидный опыт работы и тысячи выполненных заказов, мы осуществляем производство высокоэффективных зонтов с различными параметрами.

Своим клиентам мы предоставляем услуги:

  • проектування проекту, його узгодження і реалізація;
  • доставка продукції по всій території України;
  • професійна установка і здійснення пуско-налагоджувальних робіт;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, консультативна підтримка на всіх етапах.

Якщо вам потрібен професійне витяжне обладнання або витяжний зонт побутової купити, звертайтесь безпосередньо до виробника, що заощадить вам значні кошти, дозволить бути впевненим у якості придбаного обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner