55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

Обладнання для лабораторій

Надійне обладнання для лабораторій від PromTime – необхідна складова при оснащенні медичних, хімічних лабораторій. Враховуючи, що правильно підібрана установка може впливати на успішність підприємства в цілому, рекомендуємо звернути увагу на надійну продукцію нашої компанії. Купівля безпосередньо від виробника дозволить вам заощадити кошти, при цьому ви отримуєте якісне обладнання з гарантією.

Сушарка лабораторна універсальна для пробірок, колб

  1. Вироблене нами універсальне лабораторне обладнання в Україні відповідає нормам Держстандарт, має міжнародну сертифікацію ISO. Це дозволяє використовувати дане обладнання в лабораторіях медичних установ і підприємств, а також в освітніх і дослідницьких організаціях.
  2. Вироблена компанією сушарка для пробірок може використовуватися для іншого лабораторного посуду, забезпечуючи стерильність приладів. Так, такий простий спосіб просушування дає високий ефект, адже виключає залишки вологи в пробірках. А це гарантує стерильність лабораторного посуду, адже в ній не будуть розмножуватися мікроби, бактерії, грибки.
  3. Конструкція універсальної сушіння має стелажний тип, що передбачає розташування штирів у кілька рядів. Вони призначені для розміщення пробірок, колб, іншого лабораторного посуду горловиною донизу. Стелаж кріпиться на стіні, під ним можна встановити на додаток стіл-мийку.

Окремої уваги заслуговує матеріал виготовлення обладнання. Сушарка лабораторна універсальна для пробірок і колб виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі для забезпечення стерильності, надійності і довговічності. Саме цей матеріал легко дезінфікувати, він не вступає в реакцію з миючими засобами, реагентами, кислотами, має тривалий термін служби і прекрасний зовнішній вигляд багато років.

Обладнання для лабораторій від виробника, переваги покупки

Компания PromTime является производителем пищевого, теплового, холодильного и лабораторного оборудования, что широко используется заведениями HoReCa, лабораториями предприятий, медицинских и научных учреждений. Производимая продукция отличается следующими преимуществами:

  • практичность использования, продуманность мельчайших деталей;
  • надежный материал изготовления – высококачественная нержавеющая сталь;
  • возможность изготовления оборудования под заказ, согласно индивидуальным параметрам клиента;
  • доступная цена, что на 10-25% ниже, чем у конкурентов;
  • гарантія якості на обладнання, доставка та проведення пуско-налагоджувальних робіт.

Вигідна купівля обладнання у виробника PromTime, безумовно, відіб'ється в кращу сторону на працездатності ваших співробітників, ефективності їх роботи та на прибуток.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner