Стіл для збору відходів з нержавіючої сталі 1160х600х850
Стіл виробничий для збору відходів встановлюється у тому місці кухні, де відбувається заготівля продуктів (наприклад перед приготуванням). На цьому специфічному столі можна одночасно виробляти обробку продуктів (очищення, сортування), так і збирати відходи від обробки продуктів, не захаращуючи при цьому корисний простір робочої поверхні. Збір відходів відбувається через вбудований в робочу поверхню стільниці канал, виконаний у формі циллиндра (труби). З таким столом вже не треба по кілька разів збирати накопичилися відходи руками, після чого нахилятися і намагатися викинути все це у відро для сміття, причому так, щоб не зронити нічого на підлогу. Ще один важливий момент - цилліндрічеській форма каналу дає можливість легко очищати від налиплих фрагментів оброблених продуктів.
Особливості:
- Стіл габаритні розміри: 1160х600х850.
- Стільниця, полку, каркас виконані з високоякісної сертифікованої нержавіючої сталі.
- Має регульовані гвинт-опори.
Ми пропонуємо високоякісне нейтральне обладнання для харчової промисловості власного виробництва.
У нас Ви зможете вигідно придбати нейтральне обладнання з нержавійки для закладів громадського харчування,ресторанів, кафе і барів, кулінарних цехів, пекарень, великих супермаркетів та магазинів, для м'ясних цехів, фармацевтичної промисловості, лабораторій.
У зв'язку з різко мінливою ситуацією просимо наявність уточнювати у менеджера.
Меблі виготовляються за індивідуальним замовленням, згідно Вашим потребам і можливостям.
Компанія PromTime проектує, виготовляє і реалізує професійне обладнання для підприємств ринку HoReCa (кухонне обладнання, ресторанне обладнання, обладнання для бару). Підбір обладнання здійснюється в суворій відповідності з усіма вимогами замовника і відповідає всім нормам якості.
Приймаємо та розробляємо замовлення по нестандартних питань з нержавіючої сталі з укомплектуванням холодильними установками та тепловими системами самих різних варіантів.
Завдяки уважному ставленню до кожного замовлення, співпраця з нами стає максимально продуктивним і корисним.
На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням.Ми представляємо послуги:
- проектування та погодження проектів об'єктів підприємств громадського харчування- доставка торгового обладнання на об'єкт, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт
- оперативна та якісна допомога в гарантійної та післягарантійної підтримки торговельного, технологічного та холодильного обладнання
Після установки нашими фахівцями ви отримуєте цілісну лінію без різних щілин, виступів і щілин. Будь-кухар буде задоволений таким робочим місцем
| На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням |
Компанія PromTime має 11 років досвіду у виробництві харчового обладнання. Ми надаємо повний комплекс послуг з проектування, розрахунку, виробництві, монтажі обладнання.
Надамо професійну консультацію пов'язану з промисловим обладнанням.
У нас ви можете купити промислове обладнання за ціна на 10-25% нижче чим у конкурентів.
Всі вироби перед відправкою проходять ВТК.
Ніколи не ігноруємо свої обіцянки виконати замовлення в строк.
Мета нашої компанії полягає не тільки в доходах, але й у кінцевих думках, які складаються як раз після закінчення угоди, тому якість і відповідність всіх спільних домовленостей дотримуємося дуже строго.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Конструкція столу | Збірно-розбірна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Для суден, Офіси організацій, Столові, Вулична торгівля |
| Регульовані гвинт-опори | Так |
| Тип меблів | Для збору відходів |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 360 ₴















