Полку решітчаста 515х410
Полку решітчаста:
- 515х410
- Харчова нержавіюча сталь (Прут 6мм+3мм)
- Бортик 20мм
У зв'язку з різко мінливою ситуацією просимо наявність уточнювати у менеджера.
Компанія PromTime проектує, виготовляє і реалізує професійне обладнання для підприємств ринку HoReCa (кухонне обладнання, ресторанне обладнання, обладнання для бару). Підбір обладнання здійснюється в суворій відповідності з усіма вимогами замовника і відповідає всім нормам якості.
Приймаємо та розробляємо замовлення по нестандартних питань з нержавіючої сталі з укомплектуванням холодильними установками та тепловими системами самих різних варіантів.
Завдяки уважному ставленню до кожного замовлення, співпраця з нами стає максимально продуктивним і корисним.
На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням.Ми представляємо послуги:
- проектування та погодження проектів об'єктів підприємств громадського харчування- доставка торгового обладнання на об'єкт, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт
- оперативна та якісна допомога в гарантійної та післягарантійної підтримки торговельного, технологічного та холодильного обладнання
Після установки нашими фахівцями ви отримуєте цілісну лінію без різних щілин, виступів і щілин. Будь-кухар буде задоволений таким робочим місцем
| На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням |
Компанія PromTime має 11 років досвіду у виробництві харчового обладнання. Ми надаємо повний комплекс послуг з проектування, розрахунку, виробництві, монтажі обладнання.
Надамо професійну консультацію пов'язану з промисловим обладнанням.
У нас ви можете купити промислове обладнання за ціна на 10-25% нижче чим у конкурентів.
Всі вироби перед відправкою проходять ВТК.
Ніколи не ігноруємо свої обіцянки виконати замовлення в строк.
Мета нашої компанії полягає не тільки в доходах, але й у кінцевих думках, які складаються як раз після закінчення угоди, тому якість і відповідність всіх спільних домовленостей дотримуємося дуже строго.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розташування | - |
| Вид обладнання | Решітка |
| Регульовані гвинт-опори | - |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | полиця |
| Тип столу | - |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Тип полиці | Цілісна |
| Полиця під стільницею | - |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 660 ₴













