Стіл виробничий з нержавіючої сталі 2000х600х850
Робоча поверхня столів з високоякісної нержавіючої сталі AISI 201. Корозійно-стійка і жароміцний сталь (нержавіюча) сталь марки 201 рекомендується до використання для виготовлення посуду та обладнання для харчової промисловості методом витяжки або пресування, а так само виготовлення деталей і конструкцій загальнотехнічного призначення. Вироби з даної марки стали добре зарекомендували себе при експлуатації в середовищі підвищених температур (деталі теплового обладнання, надплитная посуд та ін).
Стіл виробничий:
- 2000х600х850
- з бортом
- з полицею.
У зв'язку з різко мінливою ситуацією просимо наявність уточнювати у менеджера.
Стільниця, полку, каркас виконані з високоякісної сертифікованої нержавіючої сталі.
Компанія PromTime проектує, виготовляє і реалізує професійне обладнання для підприємств ринку HoReCa (кухонне обладнання, ресторанне обладнання, обладнання для бару). Підбір обладнання здійснюється в суворій відповідності з усіма вимогами замовника і відповідає всім нормам якості.
Приймаємо та розробляємо замовлення по нестандартних питань з нержавіючої сталі з укомплектуванням холодильними установками та тепловими системами самих різних варіантів.
Завдяки уважному ставленню до кожного замовлення, співпраця з нами стає максимально продуктивним і корисним.
На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням.Ми представляємо послуги:
- проектування та погодження проектів об'єктів підприємств громадського харчування- доставка торгового обладнання на об'єкт, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт
- оперативна та якісна допомога в гарантійної та післягарантійної підтримки торговельного, технологічного та холодильного обладнання
Після установки нашими фахівцями ви отримуєте цілісну лінію без різних щілин, виступів і щілин. Будь-кухар буде задоволений таким робочим місцем
| По Вашему заказу мы можем изготовить столы производственные как в стандартной комплектации, так и по индивидуальным требованиям - по нестандартным размерам, по Вашим эскизам и техническим заданиям |
Компания PromTime имеет 11 лет опыта в производстве пищевого оборудования. Мы предоставляем полный комплекс услуг по проектированию, расчете, производстве, и монтаже оборудования.
Предоставим профессиональную консультацию связаную с промышленным оборудованием.
У нас вы можете купить промышленное оборудование по цена на 10-25% ниже на чем у конкурентов.
Все изделия перед отправкой проходят ОТК.
Никогда не игнорируем свои обещания выполнить заказ в срок.
Цель нашей компании заключается не только в доходах, но и в конечных мыслях, которые слаживаются как раз после окончания сделки, поэтому качество и соответствие всех совместных договоренностей соблюдаем очень строго.
Мы предлагаем
ассортиментом продукции
Преимуществапокупать нашу продукцию
Схема заказа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Конструкція столу | Збірно-розбірна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Тип полиці | Цілісна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип меблів | стіл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 |
| Розташування | Підлогове |
| Вид обладнання | Стіл виробничий |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Офіси організацій, Харчова промисловість, Столові |
| Регульовані гвинт-опори | Так |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 740 ₴





















