Універсальний помічник для лінії роздачі
Помічник універсальний лінії роздачі з однією полицею нашого виробництва. Дане обладнання використовується для забезпечення клієнтів лінії самообслуговування підносами, столовими приборами, серветками, гастроемкостями. Помічник універсальний лінії роздачі з однією полицею, ціна на який доступна для кожного клієнта, установлюється в самому початку лінії. Це дозволяє споживачеві швидко пройти по всій лінії, не відволікаючи робочий персонал від обслуговування і приготування страв.
Дане обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, яка добре стійка до корозії і зберігає свою цілісність. Помічник універсальний лінії роздачі з однією полицею, ціни на які конкурентые, комплектується напрямними для підносів, виготовлені також з нержавіючої сталі. Каркас обладнання – профільна труба 40Х40 мм
Універсальний помічник виконаний з високоякісної сертифікованої нержавіючої сталі класу Aisi 201.
Призначений для розміщення столових приладів і хліба.
Габаритні розміри
- по довжині 1160,
- за шириною 700,
- по висоті 1500.
Лампа освітлення в робочій зоні,має регулювання висоти ніжок.
Наша компанія виробляє марміти різних розмірів і комплектації.Різні конфігурації дозволяють підібрати оптимальну модель для Вашого Ресторану або Їдальні.
У зв'язку з різко мінливою ситуацією просимо наявність уточнювати у менеджера.
Кожен модуль лінії роздачі харчування є автономним, тому зовсім не обов'язково купувати роздавальну лінію повній комплектації.Наші консультанти допоможуть вам підібрати необхідну кількість модулів лінії відштовхуючись від заявлених вами розмірів приміщення і кошторису.
| На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням |
Компанія PromTime проектує, виготовляє і реалізує професійне обладнання для підприємств ринку HoReCa (кухонне обладнання, ресторанне обладнання, обладнання для бару). Підбір обладнання здійснюється в суворій відповідності з усіма вимогами замовника і відповідає всім нормам якості.
Приймаємо та розробляємо замовлення по нестандартних питань з нержавіючої сталі з укомплектуванням холодильними установками та тепловими системами самих різних варіантів.
Завдяки уважному ставленню до кожного замовлення, співпраця з нами стає максимально продуктивним і корисним.
На ваше замовлення ми можемо виготовити столи виробничі як в стандартній комплектації, так і за індивідуальними вимогами - по нестандартних розмірах, за Вашим ескізам і технічним завданням.Ми представляємо послуги:
- проектування та погодження проектів об'єктів підприємств громадського харчування- доставка торгового обладнання на об'єкт, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт
- оперативна та якісна допомога в гарантійної та післягарантійної підтримки торговельного, технологічного та холодильного обладнання
Після установки нашими фахівцями ви отримуєте цілісну лінію без різних щілин, виступів і щілин. Будь-кухар буде задоволений таким робочим місцем
Компанія PromTime має 11 років досвіду у виробництві харчового обладнання. Ми надаємо повний комплекс послуг з проектування, розрахунку, виробництві, монтажі обладнання.
Предоставим профессиональную консультацию связаную с промышленным оборудованием.
У нас вы можете купить промышленное оборудование по цена на 10-25% ниже на чем у конкурентов.
Все изделия перед отправкой проходят ОТК.
Никогда не игнорируем свои обещания выполнить заказ в срок.
Цель нашей компании заключается не только в доходах, но и в конечных мыслях, которые слаживаются как раз после окончания сделки, поэтому качество и соответствие всех совместных договоренностей соблюдаем очень строго.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Вид углового элемента | Відсутній |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1160 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Так |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для ложок, вилок, серветок, підносів |
| Тип встановлення | Доступ до приладів з одного боку |
| Вид обладнання | Універсальний помічник |
| Регульовані гвинт-опори | Так |
| Знімні напрямні | Так |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 350 ₴














