55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

PromTime - Найкращий виробник харчового обладнання в Україні

PromTime - Найкращий виробник харчового обладнання в Україні

Виробництво такої продукції як для обладнання для їдалень, професійних кухонь – це дуже відповідальний бізнес з високою конкуренцією. Тому на світовому й вітчизняному ринку немає місця дилетантам, успіху досягають лише найбільш серйозні, професійні гравці.

Компанія PromTime добре відома українському споживачеві, оскільки багато років знаходиться на перших позиціях по затребуваності серед вітчизняних брендів. Торгова марка успішно конкурує як з українськими компаніями, так із багатьма зарубіжними, які користуються заслуженим авторитетом серед наших підприємців. Теплове й промислове холодильне обладнання нашого виробництва працює в десятках великих і малих компаніях України, країн ближнього зарубіжжя. Ми постійно розширюємо асортимент продукції, спираючись при цьому як на побажання споживачів, так і на тенденції світового ринку.

Теплове й холодильне обладнання, виробничі столи для підприємств харчової промисловості, кафе, ресторанів та інших закладів

Сьогодні компанія PromTime може запропонувати широкий вибір оснащення для підприємств громадського харчування, цехів із виробництва харчових продуктів. У нас є все, щоб зробити вашу роботу якісною, ефективною, потрібною клієнтам, оптимізувати робочі процеси. На сайті компанії представлені наступні категорії продукції:

  • обладнання харчової промисловості:
  • теплове обладнання для ресторанів, кафе;
  • холодильні установки;
  • лінії роздачі різного типу, призначення;
  • ванни мийні;
  • столи з нержавіючої сталі;
  • витяжні парасолі.

Техніка, представлена нами на ринку харчового обладнання – це сучасна продукція, що відповідає найвищим світовим стандартам. Ми пропонуємо лінії роздач марміти купити, які розроблено нашими професіоналами, визнані кращою вітчизняною технікою даного типу. Ми використовуємо в своїх розробках найбільш ефективні, безпечні рішення як власні, так і вже прийняті на озброєння іншими брендами. Якщо ви шукаєте, де придбати якісне, зручне й продуктивне обладнання для професійної кухні, яке буде не тільки функціональним, надійним, але також економічним, у PromTime завжди є що вам запропонувати!

Наша компанія випускає рішення як для великих підприємств, що працюють у сфері харчової промисловості, так і для дрібних кафе, бістро тощо. Ми не робимо різниці між глобальним і приватним – наші продукти завжди бездоганно якісні, виправдовують очікування споживачів. Щоб пропонувати нашим клієнтам краще, фахівці PromTime постійно знаходяться в пошуку кращих рішень, матеріалів, форм. Наші конструктори працюють над новими моделями техніки, а менеджери шукають нові ідеї на профільних міжнародних форумах.

У нас є все, що потрібно успішному бізнесу, але ми не є прихильниками стандартного підходу в усьому, намагаємося задовольнити будь-які запити споживача. Якщо вам потрібен нестандартний виробничий стіл нержавійка, купити його ви зможете в PromTime. Якого бажаного раптом не виявилося серед пропонованої продукції, ми готові виготовити необхідне оснащення на замовлення, враховуючи ваші габарити, робочі характеристики.

Виробництво обладнання для професійної кухні від PromTime

Компанія PromTime пишається своїм виробництвом – сучасним і дуже технологічним. У своїй роботі ми використовуємо оснащення відомим світових брендів, власні унікальні розробки, які не мають аналогів в індустрії. Всі наші виробничі потужності постійно модернізуються, оскільки ми хочемо залишатися й надалі лідером ринку, пропонувати актуальну продукцію.

Не важливо, що ви вирішили у нас замовити, повний комплект обладнання харчового цеху великого ресторану або одна витяжка виробнича, ціна якої максимально демократична. Що б ви не купили, вам завжди нададуть кращі зразки продукції. Компанія PromTime використовує тільки високоякісні матеріали імпортного, а також вітчизняного виробництва, сертифіковані, абсолютно безпечні в роботі, при контакті з їжею. Скрізь, де тільки можна, намагаємося відійти від полімерів, використовувати естетичну, довговічну, просту в утилізації нержавіючу сталь. Кожен наш стіл, витяжка виготовляється з з металу найвищої якості, тому служить навіть за інтенсивної експлуатації довгі роки.

Вся техніка PromTime комплектується деталями та вузлами інших виробників: українських і зарубіжних. Наші партнери перевірені довгими роками співпраці, якість їхньої продукції не підлягає ніякому сумніву. Працюємо з постачальниками з України, Європи, США, Азії, але тільки з офіційними брендами, які надають сертифікати якості, безпеки на свою продукцію. Багаторічна спільна робота з цими компаніями гарантує оперативне, просте рішення будь-яких питань, пов'язаних з комплектуючими для техніки, як з гарантійних випадків, так і при звичайному сервісному обслуговуванні.

Працювати з компанією PromTime завжди легко, цікаво й приємно. Ми добре розуміємо, що професійне кухонне обладнання – це складна у виборі й використанні техніка, тому завжди готові прийти на допомогу клієнту. Сумніваєтеся у виборі холодильного обладнання або плити? Поставте свої питання нашим менеджерам, вони гарантовано розв’яжуть ваші проблеми, розвіють сумніви. У нас не працюють випадкові люди, а лише професіонали високого рівня, які досконало знають свою справу, відносяться до неї дуже відповідально.

Важливим плюсом нашої фірми можна назвати помірну цінову політику. Так, купити нейтральне обладнання для кафе завжди дешевше аналогів від інших виробників. Ми готові виконати замовлення в найкоротші терміни, організувати доставлення продукції в будь-яку точку України. Якщо потрібно, то фахівці виконають встановлення харчового обладнання, його підключення, пусконалагоджувальні роботи, а також навчать персонал. Також ми готові виготовити повний комплект техніки для вашого бізнесу «під ключ».

Обираючи постачальником обладнання компанію PromTime, ви віддаєте перевагу одному з лідерів вітчизняного ринку, який зробить все, щоб ваша справа процвітала, приносила дохід!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner