55 відгуків
Производим оборудование по Вашим замерамПосмотреть

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (96) 899-89-96
+380 (95) 582-55-59
PromTime

PromTime - надійний постачальник харчового обладнання для сегмента HoReCa

PromTime - надійний постачальник харчового обладнання для сегмента HoReCa

При організації серйозного бізнесу в сегменті HoReCa якісний, функціональний харчове обладнання відіграє дуже важливу роль. Якою б не була концепція закладу, основа процвітання бізнесу в громадському харчуванні завжди знаходиться в кухні, на оснащенні якої не варто економити. Жодне кафе, ресторан чи бар не зможуть домогтися успіху, якщо цех, де проводиться їжа, не буде оснащений всім необхідним для роботи, починаючи від великих елементів, таких як стіл з нержавійки, закінчуючи професійною посудом.

У сучасному сегменті HoReCa доступні безліч пристроїв, пристосувань, про яких працівники галузі пару десятиліть тому могли тільки мріяти. Створення ефективної, зручної кухні сьогодні обходиться набагато дешевше, а сервіс, пропонований постачальниками, робить вибір і придбання обладнання простим, комфортним. Кухня з нержавіючої сталі тепер перестала бути каменем спотикання при обладнанні харчового цеху – замість стандартних модулів, які підходили далеко не всім, можна замовити елементи за індивідуальним проектом і вписати спеціалізовані меблі в будь-по площі і конфігурації приміщення.

Стосується це також електричного обладнання. Промислова витяжка, виготовлена строго у відповідності з потребами клієнта, забезпечує оптимальний відвід продуктів горіння, випарів із зони приготування страв, при цьому не сприяє перевитрати електроенергії, появу таких негативних факторів, як підвищений шум, вібрація. Одним словом, сучасне харчове обладнання для сегмента HoReCa дозволяє оптимально укомплектувати об'єкт громадського харчування, вирішити всі завдання без зайвих турбот, зайвих витрат.

 

Харчове обладнання для HoReCa від компанії PromTime

 

Український виробник обладнання для кафе, ресторанів PromTime – це компанія, добре відома на українському ринку. Ми працюємо в сфері HoReCa багато років, наша продукція успішно використовується в сотнях закладів різного типу, рівня по всій країні, навіть за її межами. Ми самі виробляємо всі товари, представлені в асортименті компанії, починаючи від такої простої речі як стіл виробничий, закінчуючи складним, продуктивним тепловим, холодильним обладнанням.

Компанія PromTime випускає все що потрібно для обладнання закладів громадського харчування. В нашому каталозі продукції ви знайдете такі категорії товарів:

 

  • лінії роздачі для їдалень, інших пунктів харчування;
  • теплове обладнання;
  • холодильне обладнання;
  • виробничі столи з нержавіючої сталі;
  • мийні ванни;
  • витяжний зонт;
  • лабораторне обладнання.

 

Всі види продукції представлені різними моделями, виконаннями, тому вибрати обладнання для вашого ресторану, кафе або їдальні буде зовсім нескладно. Марміт купити у нас можна в різних виконаннях, тому ви напевно знайдете варіант, який підходить вам більше всього.

Але навіть якщо нічого із запропонованого асортименту вас не влаштує, PromTime може виготовити потрібну вам техніку та меблі за індивідуальним замовленням, з індивідуальними розмірами та ексклюзивними характеристиками. При цьому ми гарантуємо, що наші умови поставки вас приємно здивують. Професійна нержавіюча фритюрниця, ціна якої у всіх продавців стабільно висока, в нашому магазині обійдеться вам набагато дешевше.

 

Виробництво обладнання PromTime

 

Все обладнання торгової марки PromTime випускається в суворій відповідності з європейськими нормами, стандартами. Ми використовуємо виключно сертифіковані, безпечні для людини матеріали: харчову нержавіючу стати, екологічні сорти пластиків, не виділяють шкідливих речовин, запахів сорти гуми. Кожен наш виріб – це результат спільної праці конструкторів, технологів, дизайнерів, професійних кулінарів, які знають, як зробити техніку HoReCa зручною, надійною, красивою, безпечною. Навіть такий простий аксесуар як сушка для посуду навісна ми виробляємо з максимальною увагою до дрібниць. Завдяки такому підходу наша продукція, зроблена для людей, служить довго, виглядає презентабельно навіть через роки експлуатації.

Компанія співпрацює з авторитетними постачальниками матеріалів, окремих компонентів. Всі деталі від сторонніх виробників, застосовувані нами у виробництві, перевірені на відповідність санітарним нормам, вимогам якості, заявленим технічним характеристикам. Ми використовуємо тільки ті вузли, в яких абсолютно впевнені, гарантуємо надійність, функціональність.

Вироби PromTime розробляються відповідно до вимог безпеки, ергономіки. Обладнання для харчових цехів, кухонь – це дуже відповідальна продукція. Працівникам ресторанів, їдалень доводиться працювати у складних, нерідко обмежених умовах, при цьому важливий кожен сантиметр габаритів, розташування кожного перемикача, форма самої незначної деталі. Ми пам'ятаємо також про те, що обладнання необхідно щодня мити, дезінфікувати, тому робимо доступ до всіх частин наших виробів, що потребують обслуговуванні, максимально простим.

Виробничі потужності компанії PromTime перебувають в Україні. Це найсучасніше в країні виробництво продукції для закладів громадського харчування, обладнане за останнім словом техніки. В цехах компанії встановлені сучасні апарати для зварювання нержавіючої сталі, гнуття металу, роботи зі склом, електричними системами. З цим обладнанням працюють справжні професіонали своєї справи, майстерність яких відточувалося роками роботи.

Компания PromTime предоставляет официальную гарантию на свою продукцию, а также обеспечивает сервис высокого уровня по всей территории Украины. Хотите купить мармит, но не можете выбрать модель? Мы вам поможем! Вы можете узнать больше о нашей фирме, ее продукции, условиях поставки оборудования для HoReCa если свяжетесь с нашими менеджерами удобным для вас способом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner